חדשות

דרופה 2016 - עדכון 3

אולם 17 של HP אינדיגו המשיך להיות שוקק חיים גם ביום שלפני נעילת התערוכה. אורחים רבים מישראל ומהעולם המשיכו לפקוד את האולם ולהתרשם ממכונות הדפוס, הפתרונות וגם מהטכנולוגיות החדשניות שמציגה HP אינדיגו. 

 

איך מתרחשת חדשנות

HP אינדיגו פתחה את מעבדות המחקר שלה לאורחים בדרופה בפעם הראשונה, בתצוגת הדיו הניסיוני ביריד הטכנולוגיה.

הדיו שנמצא בתהליך פיתוח המוצר של HP אינדיגו מעורר את החושים ומדגים הדפסת אפקטים שונים כמו דפוס מבריק, ריח, עדשות דיגיטליות לנטיקולר, דבק, כסף, זוהר בחושך, ועוד. מחלקת הדיו הוא אחת מתחנות הטכנולוגיה הרבות שהיו פזורות באולם 17.

"כל אחת החוויות האלה היא דיו ElectroInk של HP אינדיגו," אמר שונית הללי, מנהלת יריד הטכנולוגיה. " בעוד שצבעי דיו אלה אינם זמינים מסחריים, אנחנו רוצים לשתף במה שקורה מאחורי הקלעים במעבדות שלנו ולשמוע מה לקוחות חושבים. היריד מלא מהבוקר עד הלילה, והמבקרים להוטים ללמוד מה HP אינדיגו מתכננת בעתיד. "זוהי טכנולוגיה מאוד מגוונת ורב-תכליתית והם רואים מהו הנתיב קדימה עם אינדיגו," מסכמת שונית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חוויה זוהרת

 

מבקרים ביריד הטכנולוגיה של HP אינדיגו HP באולם 17 גדשו את חדר ה"וואו" באזור הדיו הניסיוני כדי להתרשם מהדיו הפלואוסנטי והזרחני של HP אינדיגו.

קודם, החדר התמלא באור UV. הדיו הפלואורסנטי הוורוד Fluorescent PinkHP Indigo ElectroInk  הודפס על פוסטרים, בקבוקים ומדבקות קיר מסביב לחדר שהפך לוורוד זוהר בשל הדיו הזוהר. אז כבו האורות והמבקרים בחושך זכו לצפות בצבעי דיו זוהרים בחושך.

 

יישומים המודפסים עם הדיו הפלואורסנטי הוורוד  HP Indigo ElectroInk Fluorescent Pinkגרמו לתגובת "וואו" באולם 17. הדיו זמין באופן מסחרי עבור מגוון מכונות דיו מסחריות וגם עבור מכונת HP Indigo WS6800 להפקת תוויות ואריזות.

 

העבודה בתיק עם קנבס של HP אינדיגו

קו מיוחד של אבזרי קנבס שמודפסים בדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו הוצגו לראווה בשדרה שבאזור הדפוס המסחרי הכללי. המוצרים כללו מגוון של תיקי יד, תיקי איפור, קלמרים, ילקוט וז'קטים של ילדים. את כל הפריטים ניתן להפיק גיליון B2 אחד של E-CANVAS על ידי פליקס שלר.

 

התיקים עוצבו על ידי המעצבת הגרפית של HP אינדיגו, שרון גורביץ' ומנהלת הדפוס המסחרי הכללי, כרמית פולג. התיקים הציגו צבעים עשירים עם פיגמנט עמוק משולב בבד. לתוספת מגע אישי, ניתן לעשות פרסונליזציה ע"י הוספת השם לפריט.

 

 

 

 

 

 

 

אולם 17 – האולם התוסס

באולם 17 היו יותר מטכנולוגיה וחדשנות. היה גם Happy Hour כל יום בשעה 18:00. שתייה, מוסיקה ואווירה טובה. אפילו אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו הצטרף לחגיגה...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו