חדשות

ההצלחה "תמונה" בחדשנות וביצירתיות

מפגש הפסגה של HP אינדיגו EMEA בתחום הפוטו בברצלונה

 

בתחילת חודש פברואר התקיים מפגש הפסגה לשנת 2013 של HP אינדיגו EMEA בתחום הפוטו, במספר אתרים בברצלונה, ספרד. למפגש הגיעו המומחים המובילים בענף הצילום הדיגיטלי, כדי לשוחח על עתיד הדפוס בתחום הפוטו. לאורחים ניתנה האפשרות לשמוע על כל החידושים בתחום הפוטו ובעולם הדפוס, ליצור קשרים עסקיים וללמוד על האפשרויות לצמיחת העסק שלהם. 
 

בין הדוברים באירוע היו מספר מובילי דעה ויזמים פורצי דרך כמו האנס הארטמן, חוקר ראשי ונשיא חברת Suite 48 Analytics ומייסד שותף של חברת Piczo,  ברוס דיקינסון, סולן איירון מיידן וטייס שדיבר על יצירתיות בעסקים ומגנוס לינדקוויסט, עתידן ומזהה מגמות. מחבר הספר "Everything we know is wrong" (כל מה שידוע לנו אינו נכון). 
 

טקס קבלת הפנים, מפגש הפתיחה וההרצאות הפותחות התקיימו במקום לא כל כך שגרתי ורגיל - אולם הקונצרטים המרשים Palau de la Musica Catalana. לאחר מכן, המשיכו האורחים לארוחת ערב במוזיאון הימי היפהפה בברצלונה, Museu Maritim. המפגש נפתח בהקרנת סרטון מתוך תחרות הצילום התת ימי באילת HP Red Sea Eilat שנערכה בנובמבר 2012 (תחרות צילום בינלאומית בחסות HP אינדיגו). 
 

 למחרת התקיים יום עיון מעניין מאוד שכלל סיור במפעלי החברה בברצלונה בו האורחים יכלו לראות "בהופעה חיה" את המכונות של HP אינדיגו ואת הפתרונות של השותפים המובילים בעולם של HP בתחום הפוטו. יום העיון כלל הרצאות, מצגות ודיונים על מספר נושאים כמו סקירת השוק, נתונים ומגמות, רשתות חברתיות ואפליקציות לטלפונים חכמים, דיון בהשתתפות שלושה יוצרי אפליקציות בנושא שימוש באפליקציות פוטו, בראשותו של האנס הארטמן. פאנל אחר היה בהשתתפות חברות מהמובילות בעולם בתחום גימור תמונות בנושא האתגרים העומדים בפני ענף הפוטו. המפגש כלל גם תצוגה והדגמה של מוצרים ופתרונות מבית חברת HP אינדיגו ושותפותיה בתחום הפוטו. 

"זו הייתה תוכנית מרתקת שמיועדת לסייע לחברות התחום הפוטו ליצור קשרים עסקיים ולדון במגמות השוק ובהזדמנויות עסקיות", אומר רונן ציוני, מנהל פיתוח שוק הפוטו ב- HP. "המפגש של המרכיבים השונים של תעשיית הפוטו יוצר מודעות טובה יותר לצרכי השוק, כמו גם תהליכים טכניים עסקיים וטכניים טובים יותר".

ומה חשבו הלקוחות הישראלים שהגיעו לאירוע?

"המפגש היווה הזדמנות מצוינת לפגוש קולגות מחו"ל ולהחליף עמם דעות ומידע באופן חופשי ומעשיר. מאחר ותחום פעילותם הינו בשווקים בחו"ל, הרי שהיה מעניין להיפגש ולשמוע מניסיונם. במפגש יכולנו להתעדכן בחידושים האחרונים באמצעות הרצאות מעניינות, שכללו נושאים כלליים כמו מגמות שוק, אך גם תחומים ספציפיים כמו יישומים לטלפונים חכמים שזו מגמה חדשה בשוק".
יובל יהודר, מנכ"ל Picabook

 

"המפגש היה ברמה הגבוהה ביותר, כנהוג ב- HP. היה נעים לפגוש ומעניין לפגוש עמיתים למקצוע. כמי שעוסק בתחום הצילום הדיגיטלי, המרצים היו מרתקים ושמחתי להתעדכן וללמוד על כל החידושים בתחום. רציתי גם לציין כי אירוע כזה מציג את הדברים מנקודת המבט של HP, בלבד, ואינו מביא את החידושים שעושות חברות אחרות בתחום. ברור כי רק בכוחן של חברות גדולות ומבוססות כ- HP לחולל שינויים כה מפליגים". 
מושיק אזן, בעלים,דניה מעבדות 

לצפייה בסרטון על האירוע

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו