חדשות

"היפה והחיה"

אתר בטא ראשון בעולם ל- HP Indigo 50000

 

במהלך תערוכת דרופה 2016, הודיעה חברת Digital Lizard מארה"ב כי חתמה על הסכם עם HP במסגרתו היא תשמש כאתר הבטא העולמי הראשון עבור מכונת הדפוס HP Indigo 50000 Digital Press - מכונת הדפוס הרב-תכליתית והפרודוקטיבית ביותר בצי מכונות הדפוס של HP אינדיגו. במסגרת ההסכם, החברה תשמש כשותפתה של HP בתהליך שיפור הביצועים והיכולות של המכונה, תוך פריצת הגבולות לעבר שימושים ופיתוחים חדשים. 

חברת Digital Lizard היא אחת מחברות הדפוס הדיגיטלי המתקדמות ביותר בארצות הברית. לחברה 3 אתרים בארה"ב ואחד בצרפת, וברשותה צי של 16 מכונות דפוס דיגיטליות – הצי הגדול ביותר של ספק שירותי הדפסה דיגיטלים בארה"ב, כמו גם קו שלם של ציוד גימור. 

 

"חברת Digital Lizard הינה חסידה של HP במשך שנים, והפגינה שליטה במכונות ההדפסה של HP אינדיגו ויכולת למקסם את יכולות המכונות שלנו כדי ליצור פתרונות הדפסה ושיווק יעילים מאוד", אמר אבי באסו, מנהל שיווק ופיתוח עסקי, חטיבת פתרונות גרפיים ב- HP אמריקה. "יתר על כן, הם הוכיחו עצמם כחדשניים, ואנו מצפים לשיתוף פעולה עם הצוות שלהם בתהליך שילוב הדור החדש של טכנולוגיות הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו".

 

"אנו גאים באמון שחברת HP רוחשת לנו בזמן שאנשיה מכינים את מכונת הדפוס שתשנה את כללי המשחק בשוק הרחב," אמר ביל וינרס, נשיא חברת Digital Lizard. "אנחנו נלהבים גם להיות הראשונים להביא איכות אופסט אמיתית אל המרחב הדיגיטלי. המעצבים שלנו כבר עובדים על מספר רעיונות כדי לדחוף את הגבולות ולהבטיח כי מכונת HP 50000 תספק את מלוא הפוטנציאל שלה". 

 

ההתקנה מתוכננת במהלך חודש ינואר 2017, ומכונה דפוס זו תהווה את סוס העבודה העיקרי של החברה באתר בלאס וגאס. המכונה תגדיל את נפח ההפקה של החברה ב-40%. 

 

מאחר וההתקנה תיכף מתרחשת, אנשי Digital Lizard מצפים בכיליון עיניים לפגוש את המכונה החדשה שלהם. לכן, הם ביקשו מהטכנאים בישראל שמרכיבים את המכונה עבורם, לשלוח להם כמה תמונות...

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו