חדשות

מכונות דפוס חדשות לקראת דרופה 2016

חברת HP אינדיגו מרחיבה את צי מכונות הדפוס המסחרי עם חמש מכונות דפוס חדשות - שיפורים פורצי דרך ממציאים מחדש את הדפוס המסחרי

חברת HP אינדיגו הכריזה על השקתן של חמש מכונות דפוס מסחרי חדשות ועל שיפורים חדשניים חוצי-פלטפורמות בתחום האיכות, פרודוקטיביות, רב-תכליתיות וצבע. הכרזה זו מרחיבה את האפשרויות העומדות בפני ספקי שירותי הדפסה להפקת יישומים מסחריים בעלי ערך גבוה שיסייעו לצמיחה עסקית.

 

הכרזה זו מהווה את פריצת הדרך המשמעותית ביותר של HP אינדיגו מבחינה טכנולוגית מזה 20 שנה. הפורטפוליו החדש של החברה כולל מעתה גם שלוש מכונות דפוס מוזנות- גיליונות חדשות: HP Indigo 12000, 7900 ו- 5900, כמו גם את מכונת הדפוס הענקית בפורמט B1 דופלקס – HP Indigo 50000 Digital Press ואת מכונת הדפוס HP Indigo WS6800p Digital Press ליישומי פוטו. בנוסף, הושקה גם מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press משופרת, שמותאמת מעתה גם ליישומי דפוס מסחרי. מכונו הדפוס החדשות והמשופרות מבוססות על ההצלחה המוכחת של הפלטפורמות של HP אינדיגו שהוכרזו בתערוכת דרופה 2012. 

 

צי מכונות הדפוס החדש ממנף חידושים פורצי דרך מבחינה טכנולוגית 

הפורטפוליו החדש של HP אינדיגו כולל חידושים חוצי פלטפורמות שממציאים מחדש את הדפוס המסחרי הכללי, לרבות: 

 • שיא חדש באיכות הדפסה, העולה על איכות דפוס אופסט עם חידושים בתחום חומרה משולבת, מתכלים ותוכנה, כמו מצבי איכות הדפסה מיוחדים, במטרה להגדיל את חדות ההדפסה. טכנולוגיית לייזר חדשה מסוג High Definition Laser Array או HDLA מכפילה את רזולוציית ההדפסה כדי לספק איכות הדפסה גבוהה אף יותר מבעבר.
   
 • דיוק ועקביות צבעים משופרים למינוף כלים אוטומטים לניהול צבע, כגון ספקטרופוטומטר משולב, כדי לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר ולהפוך את ניהול הצבע ליתרון תחרותי.
   
 • אפשרויות מרגשות ליישומים חדשים, שמאפשרים צבעי הדיו HP Indigo ElectroInks החדשים ומגוון מצעי הדפסה נרחב עוד יותר שכולל מצעים סינטטים, מטאלים, קנבס, מצעים שחורים וצבעוניים עד לעובי של 500 מיקרון, והדבקת דיו מעולה הודות ליחידת ציפוי מצעי הדפסה המשולבת במכונה, HP Indigo ElectroInk Digital Primer. 
   
 • בנוסף, הכלי HP SmartStream Mosaic 3.0, האבולוציה הבאה של תוכנת ההתאמה האישית המהפכנית שמציעה יכולות חדשות לערבוב צבעים ומרחיבה את אפשרויות העיצוב. 
   
 • הגברת הפרודוקטיביות והמיכון, המאפשרת למשתמשים במכונות הדפוס של HP אינדיגו לעבד בקלות אלפי עבודות הדפסה ביום. הלקוחות מסוגלים לבטל עד 50% מעבודת הקדם-דפוס עם בקר ההדפסה HP SmartStream Production Pro 6.0 ולהגדיל את התפוקה בעד 40% במשמרת עם הכלי HP Indigo Optimizer, שתומך בהדפסה ללא הפסקה עם ארגון רצף עבודות ההדפסה במכונה וביצוע הגהה במהלך ההדפסה. בקר ההדפסה HP SmartStream Production Center המשופר מפשט את ניהול ההפקה תוך הגדלת היעילות והפחתת העלויות.

 

לקוחות HP אינדיגו יכולים לשפר את הפרודוקטיביות עוד יותר עם יותר מ -260 פתרונות של יותר מ -80 חברות שותפות של HP בתחום זרימת העבודה וגימור, המציעים פתרונות מקצה לקצה שמותאמים למגוון רחב של יישומים ייחודיים.

 

זמינות 
הפורטפוליו החדש של HP אינדיגו יהיה זמין במחצית השנייה של שנת 2016. המאפיינים החדשים יהיו זמינים כשדרוגים אופציונלים באתר הלקוח בשנת 2016. טכנולוגיית הלייזר High Definition Laser Array  או HDLA למכונת הדפוס HP Indigo 12000 Digital Press תהיה זמינה בשנת 2017.

 כל מכונות הדפוס החדשות של HP אינדיגו מציעות קישוריות HP PrintOS שמשפרת את ניהול ההדפסה, והיא תהיה זמינה ב-31 במאי, 2016.

 

HP בדרופה
HP אינדיגו תציג את הפתרונות החדשים בין התאריכים 31 במאי – 10 ביוני, באולם 17 בתערוכת דרופה 2016 בדיסלדורף שבגרמניה. כמו כן, יוצגו פתרונות אלה בכנס Dscoop EMEA בתל אביב בין התאריכים 5-8 באפריל. 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו