מתכלים ומצעי הדפסה

מצעי הדפסה מאושרים למכונות הדפוס התעשייתיות

HP אינדיגו תומכת בלמעלה מ- 500 מצעי הדפסה מאושרים להדפסת תוויות, אריזות גמישות, שרוולים מתכווצים, וקרטונים מתקפלים, לרבות מדיה מיוחדת, שאינה זמינה עבור מכונות דפוס מתחרות. HP אינדיגו ממליצה ללקוחותיה להשתמש תמיד במצעי ההדפסה המאושרים על ידי החברה לשימוש במכונות הדפוס שלה. קיים מבחר רחב ומגוון ביותר של מצעי הדפסה, ואת כולם ניתן למצוא ב- Media Solutions Locator, כלי שיצרה HP אינדיגו והוא מכיל את כל המידע על סוגי מצעי ההדפסה, לרבות היצרנים והספקים בכל העולם, והציונים על ביצועי כל מצע במבחנים לבדיקת התאמתו למכונות הדפוס של החברה.

הכלי לאיתור מצעי הדפסה נמצא באתר MY HP Indigo שמחייב הרשמה וסיסמא. 

Media Solutions Locator

 HP אינדיגו ממליצה ללקוחותיה להשתמש תמיד במצעי הדפסה המאושרים על ידי החברה. קיים מבחר רחב ומגוון ביותר של מצעי הדפסה, ואת כולם ניתן למצוא ב-HP Media Solutions Locator, שמכיל את כל המידע על סוגי מצעי ההדפסה, לרבות היצרנים והספקים בכל העולם, והציונים על ביצועי כל מצע במבחנים לבדיקת התאמתו למכונות הדפוס של HP אינדיגו. 

הכלי כולל: 

רשימת מצעי ההדפסה מאורגנת על פי מדינות, כך שתוכל למצוא את הספקים באמצעות קישורים לאתריהם.  
פתרונות מבוססי יישומים מופיעים ברשימה על פי תחומים כמו דפוס מסחרי, פוטו או דיוור ישיר. 

תוצאות החיפוש יהיו מדויקות ומתאימות יותר לצרכיך: 
שדות הבחירה כוללים כעת מכונת דפוס, תחום, ספק. סוג מדיה ודירוג.
נוספה אפשרות "טקסט חופשי".
ניתן לקבל מידע על משקל הנייר בלחיצת עכבר
ניתן להוריד את תוצאות החיפוש למחשבך בצורה קלה ויעילה באמצעות אפשרות ההורדה לקובץ Excel

ניתן להגדיר מספר פרמטרים כדי לחפש את המצע שאתה מחפש: אזור גיאוגרפי, דגם מכונת הדפוס, סוג המצע המבוקש ועוד. ברשימת התוצאות המתקבלת, מופיעים מצעי ההדפסה לפי שמם, משקלם, תאריך אישור, כיוון הסיבים, דירוג ביצועים ושם הספק. ניתן למיין את רשימת התוצאות באמצעות קליק על הכותרת לפי ספק, שם מצע ועוד. ניתן גם לערוך חיפוש ממוקד לפי שם הספק או היצרן, ותוכל גם לקבל את כל פרטי ההתקשרות של כל אחד מהיצרנים ברשימת היצרנים והספקים. קיימת גם אפשרות להירשם כמנוי ולקבל עדכונים היישר לתיבת הדוא"ל שלך על כל מצע חדש שנוסף למאגר. 

הכלי לאיתור מצעי הדפסה נמצא באתר MY HP Indigo שמחייב הרשמה וסיסמא. 

 

ספקי מצעי הדפסה בישראל
מיהם ספקי הנייר המאושר לשימוש על מכונות HP אינדיגו בישראל? לרשימה המלאה במסמך המצורף
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו