חדשות

תווית 2000 נכנסה לעידן הדיגיטלי

חברת תווית 2000 נוסדה בשנת 1969 והינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום ייצור תוויות ומדבקות. עד כה עסקה החברה בהדפסת גלילים בדפוס פלקסו, הטבעה, בלט ומשי, ועם זאת, כעת היא נכנסה גם לעידן הדפוס הדיגיטלי עם התקנתה של מכונת דפוס HP Indigo press ws4500. לקוחות החברה הינם מתחומי עיסוק מגוונים ביותר כמו מזון, משקאות, תרופות, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, חקלאות ועוד. החברה מתמחה גם בייצור מדבקות למגבונים לחים מכל סוג שהוא.  
 

"החלטנו לרכוש מכונת דפוס דיגיטלית בעיקר כדי לתת מענה לדרישה להדפסת תוויות בריצות קצרות, שאינה משתלמת בשיטת הדפוס הקונבנציונלי", אומרת ליאור פילוס, עוזרת מנכ"ל בחברת תווית 2000. "בחרנו במכונת הדפוס של HP אינדיגו מאחר והיא ידועה כמכונה המובילה בעולם, אך גם בזכות העובדה שאנו מעדיפים לקנות 'כחול-לבן'. העובדה שחברת HP אינדיגו היא חברה ישראלית שימשה כיתרון ברור בעת קבלת ההחלטה, מאחר ומערכי התמיכה והשירות נמצאים בישראל.
 

"בכוונתנו להתמקד כעת בהדפסת ריצות קצרות של תוויות. אנו נקדיש זמן כדי ללמוד עוד על יכולות ויתרונות המכונה בפרט והדפוס הדיגיטלי בכלל, וכיצד ניתן לרתום אותם ליצירת אפשרויות חדשות עבורנו, ולהגדלת היישומים והפתרונות שאנו מציעים. אנו צופים גידול בהיקף עבודות ההדפסה בעקבות רכישת המכונה, ומצפים בשמחה להתרחבות ולצמיחת החברה שלנו בעקבות הכניסה לעידן הדיגיטלי", מסכמת ליאור.
 

 "אנו שמחים ביותר על התקנתה של מכונת דפוס נוספת של HP אינדיגו בישראל", אומרת ריקי צירין, מנהלת מכירות תחום אריזות בחברת HP אינדיגו. "אנו ממשיכים לגדול בהתמדה בשוק הישראלי ועדים לצמיחה במספר ההתקנות בישראל, ולגידול נרחב בנפח ההדפסה ובאורך הריצות אצל לקוחותינו הקיימים. תווית 2000 היא חברה ותיקה בעולם הדפוס ואין לנו כל ספק כי בעקבות המעבר לדפוס הדיגיטלי ייפתחו בפני החברה הזדמנויות חדשות, אשר יאפשרו לה לפתח אפיקים חדשים להשקעה ולרווח".

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו