חדשות

100 מכונות דפוס בישראל

 אינדיגו מציינת ציון דרך היסטורי - מאה מכונות דפוס דיגיטלי של HP אינדיגו פעילות בישראל!

 חברת שיא קופי מתל אביב, זכתה בכבוד של התקנת מכונת הדפוס הדיגיטלית המאה במספר של HP אינדיגו בישראל.

 "שיא קופי, שנוסד לפני 25 שנה, הינו אחד מבתי הדפוס הדיגיטלים המובילים בישראל" אומר גיא שצוב מנהל בית הדפוס. "בשנים  האחרונות, צמח בית הדפוס שלנו והתרחב, ולכן החלטנו להגדיל את יכולת היצור שלנו ולהרחיב את כמות היישומים שאנו מציעים. בדקנו מספר טכנולוגיות וחברות, והגענו למסקנה שמכונות הדפוס של HP  אינדיגו מסוגלות לענות בהצלחה על דרישותיהם של לקוחותינו מבחינת איכות, עקביות ויכולת טכנית. אנו שמחים שנפל בחלקנו המזל להוות ציון דרך עבור HP אינדיגו". 
 

"אני שמח מאוד על ציון דרך משמעותי זה", אמר רן לנדוי, מנהל פעילות HP אינדיגו בישראל. "ישראל היא שוק הבית של חברת אינדיגו, שהחלה את דרכה בשנת 1977 וכחברה ישראלית, אנו גאים שהשוק הישראלי נמצא במגמת צמיחה אדירה. הלקוחות בישראל הנם שותפים בכירים לעשייה באינדיגו וחלקם אף מייעצים לצוותי הפיתוח שלנו. שוק הדפוס בישראל הוא היצירתי ביותר בעולם, וככזה, הוא מהווה כמעין מעבדה עבור HP אינדיגו. שוק הדפוס הישראלי מכיר ביכולות וביתרונות של הטכנולוגיה הדיגיטלית המובילה שלנו, ועובדה זו קיבלה משנה תוקף בתערוכת Ipex 2010, בה נחתם מספר שיא של עסקאות בישראל", מסכם רן.

  סיפורה של חברת אינדיגו מתחיל למעשה בשנת 1977, כאשר בני לנדא החל לעבוד עם צוותו על פיתוח טכנולוגיית הצילום והשכפול עבור חברת סאוין. בשנת 1983, הומצא הדיו היחודי של אינדיגו, ה- ElectroInk. 
 

תערוכת Ipex 1993 הוותה אירוע מכונן בתולדות אינדיגו בפרט, ועולם הדפוס בכלל. באירוע זה, חברת אינדיגו דאז הדהימה את עולם הדפוס כאשר השיקה את מכונת האופסט הדיגיטלית הצבעונית הראשונה, E-Print 1000, ובכך גרמה למהפכה אמיתית בתעשייה. בשנת 2001, נרכשה אינדיגו על ידי חברת HP, שזיהתה את הפוטנציאל הטמון בדפוס הדיגיטלי. אינדיגו זכתה מאז בהכרה על היותה המובילה בתחום הדפוס הדיגיטלי. מארגני תערוכת Ipex 2010, הכריזו על זכייתו של בני לנדא, מייסד אינדיגו וחלוץ הדפוס הדיגיטלי בצבע, והעניקו לו את התואר "Champion in Print". לנדא הינו הראשון לזכות בתואר כבוד זה. 
 

ב- 17 השנים שחלפו מאז 1993, ממשיכה HP אינדיגו להוביל את עולם הדפוס בחדשנות טכנולוגית ופתרונות דפוס מהפכניים. בתערוכת Ipex 2010, השיקה החברה בין השאר, את מכונת הדפוס החדשה, HP Indigo 7500 Digital Press, שמעלה את ההדפסה הדיגיטלית מוזנת-גיליונות לגבהים חדשים של איכות, אמינות ופרודוקטיביות.
 

חברת HP אינדיגו מייצגת את אחד ההישגים הבולטים של תעשיית ההיי-טק הישראלית בכל הזמנים. החברה מובילה מהפכה עולמית בתעשיית הדפוס הדיגיטלית, והופכת את ישראל למעצמת דפוס ולגאווה לאומית אמיתית.
 

להתראות במכונה ה-200! 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו