מאמרים

ג'ון טולי, מנכ"ל חברת Prime Group מבריטניה וחבר מועצת Dscoop העולמית, חולק כמה טיפים שימושיים כיצד לחסוך כסף בקמפיינים הקשורים בהדפסה. 

הנה סיבה טובה נוספת מדוע כדאי להדפיס ספרי תמונות: 
וינט סרף, מדען מחשב אמריקאי שנחשב לאחד מאבות האינטרנט, אומר שהוא מודאג מכך שכל התמונות והמסמכים שאנו שומרים במחשבים יאבדו בסופו של דבר. 

 

כיום, יותר מבעבר, המדיה הופכת להיות מבוססת דפוס, טלפונים ניידים ואינטרנט. אנשי שיווק ובעלי מותגים מחפשים אחר ספקים שמסוגלים לספק קמפיינים רבי ערוצים כדי להגיע לקהלים רחבים יותר. 

אמנם שוק הדפסת הצילומים במערב אירופה חווה ירידה בנפח ובהכנסות, אך עדיין, תחום הדפסת צילומים ממשיך לייצר חלק משמעותי מהכנסותיהם של ספקי שירותי דפוס רבים. 

בעלי בית דפוס מסחרי שעדיין חושבים על עתיד ללא יכולות דפוס דיגיטלי, כדאי להם לשקול שוב את החלטתם לאור העובדות הבאות במאמר. 

בתי דפוס מסחריים שרוצים לשגשג בסביבה התחרותית של היום, צריכים להיות מסוגלים לתת מענה לא רק ללקוחותיהם המסורתיים, ולא רק באמצעות מוצרי הדפוס המסורתיים שלהם .

בזמן שבעיתונות מופיעים דיווחים ומאמרים על מגמת הירידה בהפקת ספרים מודפסים, הרי שהדיווח על מותם של הספרים, כתבי העת והקטלוגים הינו מוגזם ביותר.
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו