הדרכה

יישום מוצלח של פתרון Web-To-Print או W2P הינו בעל השפעה ניכרת על בית הדפוס. הקורס מזהה את השינויים הנדרשים בתהליכים העסקיים הן אצל בית הדפוס והן בקרב הלקוחות על מנת לתכנן פתרון רווחי ומצליח.
"טוב לשמוע מאדם עתיר ניסיון על היתרונות, מה צריך לעשות וממה יש להתרחק. עצות אלה מגיעות מאיש שטח, שמכיר היטב את התחום"…

התוכנית לפיתוח עסקי, Capture Business Success, הינה תוכנית בלעדית שמציעה HP  אינדיגו ללקוחותיה. תוכנית זו מסייעת ללקוחות לפתח את העסק, להרחיב את מגוון היישומים שברשותם, להדפיס יותר עמודים בעלי ערך גבוה ולשפר את כישורי המכירות והשיווק שלהם. במסגרת התוכנית, מוצעים ללקוחות קורסים, ימי עיון, סדנאות ושירותי יעוץ 1:1.

 

התוכנית הינה בלעדית ללקוחות HP אינדיגו וכוללת מודולים לימודיים, כלים עסקיים, רשתות קהילתיות, פעילויות לפיתוח שווקים ושירותי יעוץ 1:1 שמסייעים ללקוחות להגדיל את העסק שלהם. לאחר תהליך רישום פשוט באתר התוכנית (באנגלית), כל לקוח יכול להתחיל להפיק תועלת מהתכנים הרבים שמופיעים באתר.

קישור לאתר Capture Business Succes באנגלית

כיצד למכור דפוס דיגיטלי ביעילות? מהו מקומם של בית הדפוס ואיש המכירות המסורתי בעולם הדיגיטלי?
 "העצות שקיבלנו היו אפקטיביות ביותר: כיצד יש לפנות ללקוחות חדשים, כיצד עלינו לנתח את האתגרים העומדים בפניהם, כיצד להתנהל מול בעלי התפקידים בדרגים השונים ואיך עלינו לחזק את הקשר עם הלקוחות..."
 

הקורס מסייע ללקוחות לממש את הפוטנציאל העצום הטמון בהצעת הערך של HP אינדיגו, שמתבטאת במעבר מדיון מבוסס-מחיר לעבודת הדפסה, לדיון המבוסס על תשואה להשקעה (ROI).    
"הקורס היה מעניין והמרצה היה מקצועי ביותר. הוא ניסח היטב את האתגרים שעומדים כיום בפני בתי דפוס דיגיטליים"…
"הכנס היה מקצועי, מאתגר ומסקרן והתכנים שלו היו רלוונטיים מאוד לעבודתי"…

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו