חדשות

CMYK כחול לבן – HP אינדיגו – גאווה ישראלית

24.14.2014 - כנס הדפוס הגדול בחסות נוי מערכות

למעלה מ-250 בתי דפוס מישראל, צפויים להשתתף בכנס הדפוס של חברת HP אינדיגו, שיערך ב-24.4.2014, במפעלי החברה בקרית גת, כנס הדפוס הגדול של ישראל, בחסות חברת נוי מערכות.

 

במהלך הכנס, יוכלו האורחים לשמוע את מנכ"ל החברה, אלון בר שני, שיציג את מגוון הפתרונות שמציעה HP אינדיגו, החל ממערכות קדם דפוס וניהול רצפת הייצור בבתי הדפוס, עבור במכונות הדפוס הדיגיטליות של החברה ועד לפתרונות הגימור של השותפים הרבים שיש לחברה, על חשיבות השוק הישראלי עבורו ועבור חטיבת אינדיגו, שבסיסה נמצא כאן בישראל – הכולל בין היתר את הייצור, השיווק והפיתוח.

 

המשתתפים יסיירו במפעלי הייצור והדיו, יראו כיצד מיוצרות מכונות הדפוס הדיגיטליות המובילות בעולם והדיו האלקטרוני המפורסם – הדיו האיכותי עם מראה האופסט. בנוסף לסיורים, יהנו המבקרים במפעלים, מ"הופעות חיות" של המכונות החדשות ביותר, ובדוגמאות רבות של הדפסות, ממגוון רחב של שווקים, כפי שהוצגו לאחרונה בתערוכות בינלאומיות ברחבי העולם.

 

לאחר סיורים והרצאות של מרצים שונים – בנושאים מגוונים הקשורים לדפוס, אך לא רק, כמו שיווק, מדיה חברתית, אינטרנט, צילום ועוד - ייערך דיון לקוחות בנושא ארגון "דיסקופ", פורום לקוחות HP אינדיגו בינלאומי. לקוחות אינדיגו מישראל החברים בפורום, יספרו לקהל על החברות בארגון, על היתרונות הרבים ועל סיפורי הצלחה שלהם ושל בתי דפוס אחרים החברים בארגון.

 

תערוכה של נותני חסות שונים
במהלך היום יציגו נותני חסויות שונים מעולם הדפוס – ספקי נייר, מצעים ומדיה, בתי ספר להדרכות, מעצבי פונטים, חברות תוכנה לבתי דפוס ועוד - את הפתרונות והמוצרים שלהם. החסות הראשית באירוע הינה של חברת "נוי מערכות" שתציג את מגוון המוצרים הרחב שיש לחברה להציע לבתי דפוס בתחום מערכות הגימור (פינישינג). בנוסף ל"תצוגת התכלית" של חברת "נוי מערכות" במקום, תערך הגרלה בחסותה עם פרס שווה ביותר (הפתעה!).

 

ביזנס, ביזנס אבל אי אפשר גם בלי פלז'ר...
את היום העמוס והמעניין יחתום רשף לוי, היוצר של "הבורר", הסדרה המצליחה ביותר כיום, במופע הסטנדאפ המפורסם שלו "משחק באש". מופע אינטליגנטי, מצחיק עד דמעות ואפילו מרגש. הוא בודק עם הקהל מה עושים לנו הנישואים, איך זה להיות אבא צעיר לשבעה! (כן 7!) ילדים ועוד... מופע מלא חן וקסם שלקוח מתוך החיים הפרטיים של כולנו.

 

הזמנות ראשוניות לאירוע יצאו, בימים האחרונים, לבתי הדפוס המובילים בישראל, שיוכלו להירשם לאירוע בהמשך באמצעות אתר ייעודי.

 

מספר המשתתפים בכנס מוגבל וההשתתפות מותנית בהרשמה באתר בלבד.
אנו ממליצים לכם לעקוב אחר ההזמנות, הדיוורים והפרסומים אודות האירוע בימים הקרובים. שלא תפספסו, את האירוע הגדול, המושקע והחשוב ביותר בתעשיית הדפוס בישראל.

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו