חדשות

HP אינדיגו ב- Interpack

HP  אינדיגו, שמפעלי הייצור שלה נמצאים בקרית גת ומחלקות השיווק ומעבדות המחקר והפיתוח נמצאות בנס ציונה, סימנה עוד הצלחה משמעותית בתערוכת  Interpack העולמית בדיסלדורף. 

לסרטון על HP אנדיגו בתערוכה

אירוע Interpack הינו אירוע גדול שמקיף את עולם האריזות של ענפי המזון, משקאות, קונדיטוריה, מאפייה, תרופות, קוסמטיקה ומוצרים תעשייתיים – כלומר כולם. על פי מארגני התערוכה, אין תערוכה אחרת בעולם שמייצגת את שרשרת האספקה כולה, וגם אין תערוכה אחרת בעולם שבה תעשיית האריזה מספקת לכל המגזרים פתרונות מותאמים אישית בעיצובים חדשניים המבוססים על מגוון רחב של חומרים.

 

התערוכה התקיימה בדיסלדורף שבגרמניה בין התאריכים 4-10 במאי, 2017. 170,000 מבקרים הגיעו לתערוכה, כ-75% מהם מחוץ לגרמניה.

 
כ-2,860 חברות הציגו בתערוכה, ובתוכן כמובן גם חברת HP אינדיגו שהציגה את מוצריה באולם 13 במתחם שהשתרע על שטח של  850 מ"ר,  שם ניתן היה להתרשם מאריזות שהופקו ע"י לקוחות החברה בכל רחבי העולם, וגם כמובן ממכונות הדפוס אשר מיוצרות בקרית גת, הפתרונות והטכנולוגיות החדשניות.
 
סיכום התערוכה נותן הפעם את הבמה ללקוחות HP אינדיגו...
 
סיפורי הצלחה
 

בקבוקי ליקר ייחודיים עם מטרה 
Amarula, היצרנית הדרום אפריקאית של ליקר שמנת, משחררת כעת מהדורה מיוחדת של 400,000 בקבוקים עם תמונות ייחודיות של פילים, במטרה להעלות את המודעות העולמית לאותו מספר של פילים אפריקנים שנותרו ביבשת ושנמצאים בסכנת הכחדה. הפיל האפריקני משמש כסמל המותג של החברה מאז הקמתה. בשיתוף פעולה עם HP אינדיגו, ובית הדפוס SA Litho  מדרום אפריקה, הפכה החברה את בקבוקי הליקר שלה לפריטים ייחודיים כממד נוסף לפרויקט שימור הפיל האפריקאי של המותג. סיסמת הקמפיין היא "כמו הפילים שלנו, אין שני בקבוקי אמרולה זהים". ההפקה של התוויות הייחודיות שנושאות תמונות ושמות פילים ייחודיים, התאפשרה על ידי שימוש בטכנולוגיית HP Indigo SmartStream Mosaic, תוך שימוש בשתי תבניות בסיס, והפקה במכונת הדפוס HP Indigo WS6800 Digital Press. הקמפיין הזה נתמך על ידי צוות מאינדיגו ישראל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אמנות פוגשת אריזות בהיינקן
מעצב האריזות סילאס עמוס והאמנית הגרפית אמילי פורגוט מבריטניה שילבו כוחות עם HP אינדיגו כדי ליצור 2000 בקבוקי הינקן ייחודים עבור התערוכה. העיצובים של בקבוקים מרשימים והינם ייחודיים משתי בחינות: כל שרוול מתכווץ שונה לחלוטין, עם 2000 עיצובים שנוצרו באמצעות תבניות בסיס בטכנולוגיית העיצוב המשתנה HP SmartStream Mosaic, ומעבר לכך, כל בקבוק ממוספר עם פונט שנוצר במיוחד לפרויקט זה בעזרת הדפסת המידע המשתנה של HP אינדיגו. העיצובים המיוחדים הופיעו גם על פוסטרים, כוסיות, תיקים וסיכות. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפרויקט קם לתחייה עם טכנולוגיית HP SmartStream Mosaic, והדפוס הדיגיטלי של HP, שממחישים כיצד מעצבים ואמנים יכולים לעשות שימוש בטכנולוגיה של HP אינדיגו כדי לקבוע את הטרנדים החמים בענף האריזות. Eshuis, מהולנד, היא שהדפיסה את השרוולים במכונת הדפוס Hp Indigo WS6000.
 
והכי חשוב... הבירה הוגשה כל יום במהלך התערוכה בזמן happy hour בין השעות 18:00-19:00 באולם של HP.

 

חברת נסטלה בריטניה

החברה הדפיסה למעלה מ- 56,000 אריזות פרסונאליות של המותג kit kat בקמפיין שנערך בבריטניה. בעזרת יכולת web-to-print של חברת Ultimate, הצרכנים יכלו להפוך את אריזות השוקולד לפרסונאליות עם תמונה או מסר משלהם. לאחר מכן, האריזות נשלחו אליהם הביתה באריזת מתנה. האריזות הפרסונליות הודפסו במכונות הדפוס HP Indigo 20000 ו- HP Indigo WS6600.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לקראת התערוכה... כמה הכרזות על התקנות חדשות בישראל ובעולם...

רולתג, ישראל

רולתג הינה חברה משפחתית המובילה את ענף הספרונים, מדבקות ואריזות בארץ למעלה מ-40 שנה. החברה הרחיבה במידה ניכרת את היכולות שלה עם התקנת מכונת הדפוס HP Indigo 8000 Digital Press באוקטובר 2016, וכך הפכה לחברה הישראלית הראשונה שהתקינה מכונת דפוס זו. בשנת 2009, רולתג הייתה גם הראשונה בישראל להתקין את מכונת הדפוס HP Indigo WS6000 Digital Press, אשר שודרגה מאוחר יותר ל- WS6600. כעת ברשות בחברה שתי מכונות HP Indigo WS6600.

 

"הגורמים העיקריים לרכישה האחרונה היו שיפור השירות ללקוחות, זמן יציאה מהיר יותר לשוק, יותר יכולות הדפסת מידע משתנה, תמיכה ביחידות מלאי רבות יותר ((SKUs והדפסת אבטחה", אומר אסף אדלמן, סגן נשיא בחברת רולתג. "ראינו שמכונת הדפוסHP Indigo 8000  תיתן לנו את הערך הרב ביותר, והיא גם מתאימה ליעד שלנו להעברת כל דבר אפשרי מאנלוגי לדיגיטלי. בשבע שנים עברנו מאפס אחוזים דיגיטליים לכ -70% מנפח ההדפסה שהוא כעת דיגיטלי. מכונת הדפוס HP Indigo 8000 מאפשרת לנו להאיץ את המגמה הזו ".

 

אורדע, ישראל

קבוצת אורדע, ספקית מובילה של שירותי הדפסה למטרת קידום מכירות, בחרה במכונת הדפוס HP Indigo 30000 Press כדי לקדם את השלב הבא של התרחבותה לשוק האריזות. מכונת הדפוס החדשה מותקנת בחברת הבת של אורדע, אשל, יצרנית מובילה של ייצור קרטונים מתקפלים.

 

"מתוך כל האפשרויות שבדקנו, מכונת הדפוס HP Indigo 30000 Press Press בלטה כפתרון הבשל והמלא ביותר לקרטונים מתקפלים", אמר רוני חליבה, מנכ"ל אורדע פרינט תעשיות. "חשנו גם כי HP אינדיגו היא השותף הטוב ביותר ללוות אותנו בהתרחבות שלנו לשוק הזה - ולמעשה, כבר זכינו במספר לקוחות חדשים בגלל הרכישה של מכונת דפוס זו".

 

אמקור, גרמניה

אמקור הינה חברה מובילה גלובלית בהפקת אריזות גמישות שבסיסה בשוויץ. החברה התקינה את מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press, במתקן שלה בבלגיה, כדי לספק אריזות מודפסות דיגיטלית על מגוון רחב של חומרים גמישים. אמקור הייתה אחת החברות הראשונות להתקין את מכונת הדפוס Indigo 20000 Digital Press בשנת 2015.

 

"אנו מרוצים מהביצועים של מכונת הדפוס", אמר תיירי דה שרייבר, מנהל אתר הייצור של אמקור בבלגיה. "הלקוחות שלנו בחרו בדפוס הדיגיטלי עבור מגוון רחב של יישומי אריזה. הם גם אוהבים את האפשרות של שימוש בדפוס הדיגיטלי למטרת הפקת חבילות לקידום מכירות ואב-טיפוס".

 

חידושים מבית HP

משאבים חדשים לרשות המעצבים

 HP השיקה בתערוכה את ערכת הכלים HP Agency and Designer Tool Kit שמציעה מציעה חומרי הדרכה בקוד פתוח, שמאפשרים לאנשי הקריאייטיב לשחרר את הפוטנציאל האמיתי של טכנולוגיות ההדפסה הדיגיטלית של HP. מחשבון ההחזר על ההשקעה Brand Managers Digital Packaging ROI Calculator הינו כלי פשוט לשימוש שיכול לחשב את ההחזר על ההשקעה עבור כל סוג של אריזות שמודפס בדפוס הדיגיטלי של HP, לעומת עלויות ההדפסה הנוכחיות בדפוס אופסט.

 

 

 

 

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו