חדשות

HP אינדיגו ממשיכה לצמוח

לאחר ציון הדרך המשמעותי של 100 מכונות דפוס HP אינדיגו בישראל, מציינת החברה כבר את ההתקנה ה-104 במספר, הפעם בחברת אניה שפירא שבעשרת. בחברה הותקנה מכונת הדפוס HP Indigo W7200 Digital Press, שתהווה תוספת משמעותית לצי הקיים של מכונות הדפוס HP Indigo press w3250. מכונת הדפוס החדשה תעניק לחברה פרודוקטיביות מרבית בתחום הישומים לקידום עסקאות (trans-promo). 

התקנה זו משקפת את המגמה העכשווית בישראל של מעבר לדפוס דיגיטלי מתקדם. מגמה זו הואצה בעיקר בשנתיים האחרונות, כאשר מכונות הדפוס של HP אינדיגו מהוות אחוז נכבד מצמיחה זו. 
 

בנוסף, לקוחותיה של HP אינדיגו בישראל ממשיכים לתרום לצמיחה דו-ספרתית במספר העמודים המודפסים, כאשר מספר שיא של עמודים הודפס בחודש אוקטובר 2010. למרות המשבר הכלכלי בעולם, מגמת צמיחה זו בישראל הינה ההוכחה לכך שעסקים ואנשי שיווק עושים שימוש בדפוס דיגיטלי כדי לענות על צרכי העסק שלהם שמתבטאים בהפחתת אורך ריצות ההדפסה, הגדלת ההצלחה של מסעות פרסום ושיווק, והפחתת עלויות – כולם גורמים לכך שלקוחות רבים של HP אינדיגו נהנים מצמיחה מהירה של עסקיהם. 
 

"תעשיית הדפוס בישראל נמצאת בתהליך מעבר מדפוס אנלוגי לדפוס דיגיטלי", אומר אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו. "תהליך זה קשור בחלקו לכלכלת השוק הישראלית שהינה מתקדמת מבחינה טכנולוגית ומתמקדת בייצוא. כלכלת שוק זו מביאה לדרישה לחומר שיווקי באיכות גבוהה, החל מדפי מידע טכניים דרך חוברות מידע ומסמכים פיננסיים ועד לתוויות. כתוצאה מכך, אנו התקנו מכונות דפוס של HP אינדיגו עבור מגוון רחב מאוד של יישומים, ומגוון לקוחותינו נע מבתי דפוס קטנים ועד לחברות גדולות, כמו אניה שפירא, שהיא אחת מ-10 הלקוחות הגדולים שלנו בעולם, חברת תדביק, שהיא החברה להדפסת תוויות הגדולה ביותר בישראל, ועד לדפוס בארי, שהוא בית הדפוס הגדול ביותר במזרח התיכון להדפסת הודעות דיווח וחשבוניות".
 

 מאחר ומקורה של הטכנולוגיה של אינדיגו הוא למעשה בישראל, הרי ששוק הדפוס הישראלי שימש כאחד הגורמים שהביאו להאצת ההצלחה של סדרת מכונות הדפוס של HP אינדיגו. 
 

"הודות לחדשנות ולמומחיות של בתי הדפוס המקומיים, יכולנו לעשות שימוש בלקוחותינו המקומיים כאתרי בטא עבור רבים מהמוצרים והפתרונות החדשים שלנו", אומר בר שני. "עובדה זו היא בעלת חשיבות גדולה בהצלחתנו ברחבי העולם, כאשר זרם קבוע של לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאלים מחו"ל מגיעים לישראל מדי שנה כדי לראות את המוצרים והפתרונות החדשים בפעולה".
 

 התקנת מכונת הדפוס ה-100 במספר בחברת שיא קופי, מצטרפת לציוני דרך משמעותיים אחרים בסיפורה של טכנולוגיית אינדיגו, כמו מכונת הדפוס TurboStream שהייתה פעילה במשך 13 שנים בחברת בידיגיטל, והתקנות חדשות יותר, כמו מכונת הדפוס HP Indigo WS6000 Digital Press בחברת מגוון, או מכונת הדפוס HP Indigo 7500 Digital Press הראשונה בישראל, שהותקנה אצל דפוס מילניום בחיפה בחודש יולי 2010.
 

"עבור מדינה קטנה כישראל, העובדה שמותקנות בה 100 מכונות דפוס פעילות, מהווה ציון דרך נפלא", מציין בר שני. "ברצוננו להודות לכל לקוחותינו, קטנים וגדולים, עבור תרומתם לציון דרך זה. לא רק שהם אימצו את האפשרויות שמציע הדפוס הדיגיטלי עם מגוון רחב של יישומים יצירתיים, אלא שהם גם סיפקו לנו משוב חיוני שסייע לנו לפרוץ גבולות. בעזרתם, הצלחנו ליצור איכות גבוהה יותר, פרסונאליזציה וגרסאות שונות, מחיר נמוך יותר לעמוד ורמות חדשות של גמישות הדפסה", מסכם בר שני.

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו