בקרי הדפסה

HP SmartStream Labels & Packaging print

שרת ההדפסה  HP SmartStream Labels and Packaging print Server שמונע על ידי Esko® הינו תחנת RIP וזרימת עבודה יעיל ביותר, שתוכנן במיוחד עבור מכונות הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו. זהו פיתרון אידיאלי להפעלת מספר רב של ריצות קצרות ובינוניות בקלות וברמת מיכון ללא תחרות. פתרון זה מתאים לכל מכונות הדפוס התעשייתיות של HP אינדיגו. שרת ההדפסה מתוכנן להפעיל מספר מכונות דפוס בו זמנית. בקר ההדפסה (DFE) החזק הזה מנתב בקלות למכונת 50 עבודות הדפסה ביום, תוך שימוש באופציות נלוות של כלי ניהול צבע וקדם דפוס. 

פתרון זה מספק לך כלי ניהול רבי עוצמה  שמאפשרים לך למכן ולפשט את זרימת העבודה, כמו גם כלי בקרת צבע, כך שתוכל להפיק צבעים זהים במספר מכונות דפוס ובמספר עבודות הדפסה. שרת זה מאפשר לך להוסיף יכולות חדשות לזרימת העבודה ולהשיג פרודוקטיביות גבוהה יותר. 

שרת ההדפסה יכול להיות ממוקם באזור הקדם-דפוס או ליד מכונת הדפוס, וכך ממיקומו המרכזי, השרת מבטיח עיבוד קבצים יעיל ביותר. השרת מציע אופציות נלוות כמו בקרת צבע, כלי קדם דפוס לברקודים, ומידע משתנה באיכות גבוהה. השרת מאפשר קישוריות לפתרונות מרכזיים של זרימת עבודה של  ,Esko® כמו פתרונות web-to-print ו-MIS. השרת כולל שטח נרחב לאחסון מספר עצום של עבודות הדפסה. 

מידע נרחב באנגלית באתר HP Graphic Arts

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו