סיפורי לקוחות

"בחרנו במכונה זו מאחר והיא הייתה טובה יותר מבחינת איכות ומהירות ההדפסה, אך גם מבחינת המבט לעתיד. אנו רואים פוטנציאל עצום בדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו בשל יתרונותיו הרבים".
"בחרנו במכונות הדפוס של HP אינדיגו מאחר וידענו שמכונות הדפוס של החברה ידועות באיכותן בעולם"
"קיים אצלנו שילוב מנצח בין היכולות של מכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו לבין יכולותיה של גרפוס פרינט לספק ללקוח את כל פתרונות הדפוס תחת קורת גג אחת",
"ידענו שמכונת הדפוס של HP אינדיגו תסייע לנו לחדור ולהתבסס בענף הפקת הספרים בזכות מהירות ואיכות ההדפסה. אין ספק שהשקעה זו אכן הוכיחה את עצמה בשנה האחרונה".
"אני חושב שמכונת דפוס של HP אינדיגו הינה בגדר ציוד חובה לכל בית דפוס וחברה שעוסקים בדפוס דיגיטלי".
"הפקת אלבומי צילום מקצועיים מתחילה את דרכה בדניה במערכות מקצועיות ומתקדמות ועד לשלב ההדפסה בניצול מרבי של יכולת מכונת הדפוס של HP אינדיגו להבאת המוצר הסופי לרמות הגבוהות ביותר"
"אנו נרגשים ביותר מהעוצמה שמביאה מכונת הדפוס החדשה לשוק בישראל בכלל ולבית הדפוס שלנו בפרט. מכונה זו מהווה זינוק אדיר בהפקה הדיגיטלית שלנו. גודל הגיליון הדרמטי מציע ללקוחותינו יעילות ויצירתיות רבה יותר, ומספקת להם יתרון תחרותי ברור".
"בעזרת הדפוס דיגיטלי, אנו מסוגלים להגיע לאיכות דפוס אופסט עם יתרונות נוספים של פרסונליזציה, התאמה אישית המונית והגנת מותג".
"היינו זקוקים למכונת דפוס שמדפיסה באיכות גבוהה ביותר, אך גם מציעה יכולת להדפסת מידע משתנה רב - מכונת הדפוס של HP אינדיגו ענתה על שתי הדרישות המרכזיות האלה שלנו"
"היכולות הגבוהות של מכונות הדפוס של HP אינדיגו מהוות יתרון עבורנו, מאחר ואנו יכולים לייצר חומר שיווקי יוצא דופן, איכותי שמושך את העין, ומעביר את המסרים שלנו – איכות ומקצועיות, לקהל הרחב".
"בדקנו מכונות דפוס רבות ומצאנו שהמכונות של HP אינדיגו עולות על כל המתחרות. העובדה שגם HP אינדיגו מחויבת מאוד לתחום חדשני זה – ומעמידה לשם כך צוותי עבודה בתחומי השיווק והפיתוח – מסייעת לנו למקסם את התוצאה עבור לקוחותינו".
"מהיום הראשון, אנשי HP התייחסו אלינו כאל משפחה, חברת HP היא הספק הטוב שהיה לנו אי פעם".
"תהליך ההחלטה והבדיקה ארך כשנה, שמהלכה ליווה אותנו במקצועיות, בכנות ובסבלנות נציג HP אינדיגו, יוסי רובין. הבנו שיש פה צוות אנשים וחברה שילוו אותנו לכל אורך הדרך."
"אנו מאוד מרוצים מאיכות ההדפסה של מכונת הדפוס של HP אינדיגו. אנו סומכים על תוכניות הפיתוח העסקי של חברת HP, ובטוחים שתוכניות אלה יסייעו לנו לפתח את העסק ולהפיק את המרב באמצעותן".
"בזכות הטכנולוגיה של HP אינדיגו ובזכות הטכנולוגיות התומכות... חברת סגמרקטינג מלווה בהצלחה למעלה מ-10 שנים חברות מובילות בפיתוח ויישום של פעילות שיווק ממוקדת לקוח".
מכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו מאפשרות הדפסה של כמות קטנה של עותקים באיכות גבוהה, במהירות ובמחיר משתלם.
"רצינו לשדרג ולהרחיב את פעילות החברה בתחום הריצות הקצרות, ומכונת הדפוס של HP אינדיגו הייתה האופציה הטובה ביותר שהייתה קיימת בשוק".
"הדפסה חוזרת בצבעוניות ובאיכות זהה לחלוטין לעבודה הראשונה - זאת ניתן לקבל רק באמצעות הדפסה במכונות הדפוס של HP אינדיגו".
רצינו לצמוח ולהתרחב, ולשם כך היינו זקוקים למוצרים חדשים, ליווי צמוד, הדרכה, תמיכה ופתרונות שונים כמו ניהול רצפת ייצור – את כולם קיבלנו מ- HP אינדיגו.
"היתרונות של מכונות הדפוס של HP אינדיגו... הם אלה שמעניקים לנו את האפשרות להציע ללקוחותינו אלבומים וספרי תמונות באיכות הגבוהה ביותר"
"רכישת מכונת הדפוס הדיגיטלית של HP אינדיגו הינה אחד ההתפתחויות המשמעותיות ביותר בפיתקית בשנים האחרונות. הודות למכונת הדפוס של HP אינדיגו, פיתחנו שוק חדש לגמרי: הפקת ריצות הדפסה קטנות ובינוניות תוך שמירה על רמת איכות גבוהה ביותר".
"לאחר שקיבלנו החלטה אסטרטגית להתמקד בהדפסה בתלת מימד, ידענו שעלינו לרכוש מכונת דפוס מתאימה שתוכל להדפיס על פלסטיק עבה במיוחד, במהירות, בצבעים חדים ובאיכות הדפסה מעולה. התשובה הייתה HP Indigo 5600 Digital Press
"הדפסה במכונת הדפוס HP Indigo W7200 Digital Press חוסכת זמן וכסף, מגבירה את הפרודוקטיביות ומספקת תוצאה משתלמת ביותר הן ללקוחותינו והן למתח הרווחים שלנו".
"אנו יכולים להדפיס במהירות כמעט כפולה עם מכונת הדפוס HP Indigo 5600 Digital Press. על ידי הכפלת הפרודוקטיביות שלנו, הגברנו את אמון הלקוחות ביכולות שלנו כספק שירותי דפוס".
"עם מכונת הדפוס של HP אינדיגו ויכולת ה"צבע במכה אחת" שהיא מציעה, אני יכול להציע ללקוחותיי מחיר נמוך יותר, עם גמישות רבה יותר בעיצוב, והם יכולים ליצור מספר גרסאות בריצות הדפסה קצרות ובזמן אספקה מהיר יותר.
"לנו היה ברור שמכונת הדפוס שנרכוש תהיה של HP אינדיגו, החברה המובילה בעולם, שמספקת פתרון מהיר ואיכותי להדפסת תוויות ומדבקות".
"ברור לנו שנמשיך לצמוח ולהתרחב בזכות שיתוף הפעולה שלנו על HP אינדיגו. מערכת היחסים החמה שלנו עם החברה ...כמו גם מכונות הדפוס האיכותיות יכולות רק לסייע לנו לשמור על מעמדנו המוביל בישראל"
"היינו מרוצים מתוצאות מסע הפרסום מכל היבט. הצבנו מספר יעד של 2.5 מיליון גולשים באתר ומשכנו כ-3.5 מיליון גולשים, שזו מחצית מאוכלוסיית ישראל!"
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו