דפוס מסחרי

חברות BrandOpus ו- HP חברו יחד בפסטיבל הפרסום בקאן
מכונות הדפוס של HP אינדיגו מכוונות את חברת CMYKhub לעתיד דיגיטלי רחב יותר
"קנינו את מכונת הדפסה 10000 מבלי לראות אותה, משום שהיה לנו אמון במותג HP והיה לנו ניסיון ומומחיות במכונת הדפוס הקיימת HP Indigo 5500 שלנו. היה לנו ברור שמכונת הדפוס 10000 תבצע ותקיים את כל מה ש-HP אינדיגו הבטיחה".
"ידענו שמכונת הדפוס של HP אינדיגו תשנה את כללי המשחק בתעשיה"
"התחרות כה עזה, כך שהאפשרות להיות הראשונים בשוק עם מוצרים חדשים מאפשרת לנו לזכות בלקוחות חדשים. מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press שמדפיסה בפורמט B2 מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים. "
"מכונות הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו מסוגלות להפיק הרבה יותר צבעים ממכונות דפוס אופסט... מכונות הדפוס מאפשרות ריצות הדפסה קצרות, פרסונליזציה ואת יכולת ההגהה על מכונות הדפוס עצמן."
"מכונת הדפוס HP indigo 10000 Digital Press היא מכונה נפלאה... והיא השפיעה באופן משמעותי על הפרודוקטיביות שלנו".
הכול אפשרי עם HP אינדיגו - על כך מעידים מאות סיפורי ההצלחה של לקוחות HP אינדיגו מרחבי העולם. המשותף ללקוחות שונים ממדינות שונות ומתחומי פעילות שונים הוא שהם הצליחו.
"איכות ההדפסה של מכונות הדפוס של HP היא יוצאת מן הכלל. במקביל, יחסינו ההדוקים עם החברה מהווים גורם מרכזי בעבודתנו."
"HP הייתה אמינה והוגנת מאז ומתמיד. הציון שאני נותן לעבודה עם HP הוא פשוט 10 מתוך 10".
"אנו אימצנו את מכונת הדפוס של HP אינדיגו בשלב מוקדם. מנקודת מבט של איכות, עקביות ויכולת טכנית, HP הייתה תמיד ההתאמה הטובה ביותר עבורנו".
הייתי משוכנע שזהו הפתרון הנכון עבורנו. הבקר הינו ההתאמה הטבעית למכונות הדפוס של HP "אינדיגו, מאחר והוא תוכנן לעבוד יחד איתן".
"מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press היא העתיד. עליך לעקוב אחר ההתפתחות הטכנולוגית ולהקדים את השאר. בעתיד, ההדפסה בגודל B2 בדפוס האופסט תישאר מאחור".
"אנו מציעים הצעה מצוינת - ממשק פשוט, איכות מנצחת, ומחירים תחרותיים - ולכן אנחנו צריכים להשתמש בציוד הטוב ביותר, וזה מה שאנחנו עושים באמצעות HPאינדיגו."
ספר הבישול של TASTY עשה שימוש ביכולות ההפקה של חברת Superior Packaging כדי להפיק מוצר מותאם אישית באיכות גבוהה.
היופי של תוכנת HP Mosaic טמון ביכולת לקחת את הגרפיקה היצירתית וממנה ליצור מיליוני יצירות אמנות ייחודיות
לוח השנה לשנת 2016, שיצא במהדורה מוגבלת של 5,000 עותקים, הינו בעל עיצוב ייחודי הודות לתוכנת HP SmatrStream Mosaic
"בחרנו במכונות הדפוס של HP אינדיגו מאחר וידענו שמכונות הדפוס של החברה ידועות באיכותן בעולם"
"קיים אצלנו שילוב מנצח בין היכולות של מכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו לבין יכולותיה של גרפוס פרינט לספק ללקוח את כל פתרונות הדפוס תחת קורת גג אחת",
"ידענו שמכונת הדפוס של HP אינדיגו תסייע לנו לחדור ולהתבסס בענף הפקת הספרים בזכות מהירות ואיכות ההדפסה. אין ספק שהשקעה זו אכן הוכיחה את עצמה בשנה האחרונה".
הגלריה הלאומית בלונדון עוברת לדפוס דיגיטלי עם HP אינדיגו
"אנו נרגשים ביותר מהעוצמה שמביאה מכונת הדפוס החדשה לשוק בישראל בכלל ולבית הדפוס שלנו בפרט. מכונה זו מהווה זינוק אדיר בהפקה הדיגיטלית שלנו. גודל הגיליון הדרמטי מציע ללקוחותינו יעילות ויצירתיות רבה יותר, ומספקת להם יתרון תחרותי ברור".
"היינו זקוקים למכונת דפוס שמדפיסה באיכות גבוהה ביותר, אך גם מציעה יכולת להדפסת מידע משתנה רב - מכונת הדפוס של HP אינדיגו ענתה על שתי הדרישות המרכזיות האלה שלנו"
"היכולות הגבוהות של מכונות הדפוס של HP אינדיגו מהוות יתרון עבורנו, מאחר ואנו יכולים לייצר חומר שיווקי יוצא דופן, איכותי שמושך את העין, ומעביר את המסרים שלנו – איכות ומקצועיות, לקהל הרחב".
"אנו מאוד מרוצים מאיכות ההדפסה של מכונת הדפוס של HP אינדיגו. אנו סומכים על תוכניות הפיתוח העסקי של חברת HP, ובטוחים שתוכניות אלה יסייעו לנו לפתח את העסק ולהפיק את המרב באמצעותן".
מכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו מאפשרות הדפסה של כמות קטנה של עותקים באיכות גבוהה, במהירות ובמחיר משתלם.
רצינו לצמוח ולהתרחב, ולשם כך היינו זקוקים למוצרים חדשים, ליווי צמוד, הדרכה, תמיכה ופתרונות שונים כמו ניהול רצפת ייצור – את כולם קיבלנו מ- HP אינדיגו.
"היתרונות של מכונות הדפוס של HP אינדיגו... הם אלה שמעניקים לנו את האפשרות להציע ללקוחותינו אלבומים וספרי תמונות באיכות הגבוהה ביותר"
"לאחר שקיבלנו החלטה אסטרטגית להתמקד בהדפסה בתלת מימד, ידענו שעלינו לרכוש מכונת דפוס מתאימה שתוכל להדפיס על פלסטיק עבה במיוחד, במהירות, בצבעים חדים ובאיכות הדפסה מעולה. התשובה הייתה HP Indigo 5600 Digital Press
"ברור לנו שנמשיך לצמוח ולהתרחב בזכות שיתוף הפעולה שלנו על HP אינדיגו. מערכת היחסים החמה שלנו עם החברה ...כמו גם מכונות הדפוס האיכותיות יכולות רק לסייע לנו לשמור על מעמדנו המוביל בישראל"
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו