הדפסת צילומים

"מכונת הדפוס של HP Indigo הוא המכונה הטובה ביותר שיש, ללא יוצא מן הכלל. אף מכונת דפוס אחרת לא מתקרבת למכונה של HP אינדיגו מבחינת איכות הדפסה."
"הצי של מכונות הדפוס של HP אינדיגו שלנו מאפשר לנו לייצר 500,000 הדפסים באיכות גבוהה לחודש בעלות שהיא נמוכה ב -40 אחוזים מאשר בטכניקת הליד כסף"
" HP כבשה אותנו כאשר הציגה את המגוון הרחב של מוצרים שהמכונה יכולה להפיק."
"מכונת הדפוס HP Indigo 7600 Digital Press מאפשרת לנו לספק באופן עקבי מוצר מוגמר באיכות גבוהה לכל הלקוחות שלנו. אני לא מאמין שיש מכונת דפוס אחרת בשוק כרגע שמגיעה לעקביות כזו באיכות.
"ספרי תמונות שטוחים הם מאוד פופולרים בקרב הלקוחות... הודות למכונת הדפוס HP Indigo WS6000p Digital Press הרבה יותר אפשרויות פתוחות בפנינו ".
"בחרנו במכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו מסיבות שונות: איכות ההדפסה המעולה, מהירות ההדפסה ורב התכליתיות.
חברת HP היא הספק הטוב ביותר לדעתנו, הן במונחים של מכונות דפוס דיגיטליות והן כשותף עסקי".
"קיים אצלנו שילוב מנצח בין היכולות של מכונות הדפוס הדיגיטליות של HP אינדיגו לבין יכולותיה של גרפוס פרינט לספק ללקוח את כל פתרונות הדפוס תחת קורת גג אחת",
"הפקת אלבומי צילום מקצועיים מתחילה את דרכה בדניה במערכות מקצועיות ומתקדמות ועד לשלב ההדפסה בניצול מרבי של יכולת מכונת הדפוס של HP אינדיגו להבאת המוצר הסופי לרמות הגבוהות ביותר"
"בדקנו מכונות דפוס רבות ומצאנו שהמכונות של HP אינדיגו עולות על כל המתחרות. העובדה שגם HP אינדיגו מחויבת מאוד לתחום חדשני זה – ומעמידה לשם כך צוותי עבודה בתחומי השיווק והפיתוח – מסייעת לנו למקסם את התוצאה עבור לקוחותינו".
רצינו לצמוח ולהתרחב, ולשם כך היינו זקוקים למוצרים חדשים, ליווי צמוד, הדרכה, תמיכה ופתרונות שונים כמו ניהול רצפת ייצור – את כולם קיבלנו מ- HP אינדיגו.
"היתרונות של מכונות הדפוס של HP אינדיגו... הם אלה שמעניקים לנו את האפשרות להציע ללקוחותינו אלבומים וספרי תמונות באיכות הגבוהה ביותר"
"לאחר שקיבלנו החלטה אסטרטגית להתמקד בהדפסה בתלת מימד, ידענו שעלינו לרכוש מכונת דפוס מתאימה שתוכל להדפיס על פלסטיק עבה במיוחד, במהירות, בצבעים חדים ובאיכות הדפסה מעולה. התשובה הייתה HP Indigo 5600 Digital Press
1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו